Hobby

Cudownie turystyczna Polska

Off 213
rp_podroze19.jpg
Cudownie turystyczna Polska
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_podroze19.jpgSłynne polskie przysłowie mówi „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Istotnie, wiele prawdy w tym powiedzeniu, zwłaszcza jeśli spojrzymy na nasz kraj okiem globtrotera. Rodzima turystyka potrafi zaskoczyć niecodziennością i zachwycić swoim osobliwym i całkowicie niepowtarzalnym pięknem.

Przemierzając Polskę, znajdziemy stare dzieje w Gnieźnie, rys historii w Malborku, ale też odkryjemy dziewiczą naturę Bieszczad, które zaliczane są do najbardziej urokliwych miejsc. Na nasze bogactwo miał wpływ także przełom ustroju politycznego i związane z nim zmiany gospodarcze. Niegdyś tętniące życiem zakłady produkcyjne zmieniły się w nieprawdopodobnie piękne lofty, muzea i centra sztuki oraz kultury. Nieprawdopodobnych wrażeń dostarczają także stare kopalnie – głównie na Śląsku oraz bunkry z okresu II wojny światowej na Mazurach. Szukając atrakcji, które skradną nasze serce, nie trzeba przemierzać tysięcy kilometrów – polska turystyka jest bogactwem otwartym dla każdego, bez względu na wiek czy stan konta bankowego.

—————————-
źródło: http://pp24.net.pl/

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Legnicy jest wystarczająca ilość noclegów dla turystów?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailkontakt[malpa]cristiadafilm.pl
Tel[067] 983 09 38
MiastoLegnica
PaństwoPolska

Komentarze i opinie:

Zobacz także:

  • loty-do-londynu-1

    Loty do Londynu

    Jak można lepiej podszkolić język jeśli nie w otoczeniu, w którym jest on ojczystą mową dla tubylców? Dlatego warto skorzystać z oferty loty do Londynu i już teraz zaplanować popołudniową herbatę w towarzystwie angielskich dżentelmenów. Wycieczka do serca Anglii to doskonała okazja, by zapoznać się bliżej z kulturą anglosaską, ale także międzynarodowością, jaka tam panuje….

  • Apartamenty Zakopane (3)

    Apartamenty Zakopane

    Wypoczynek w górach – czy może być coś przyjemniejszego? Wielu z nas, kiedy tylko ma wolną chwilę, pakuje się w samochód i wyjeżdża w kierunku Zakopanego. To właśnie to miasto co roku, niezależnie od pory roku i pogody, ściąga tłumy turystów z Polski i ze świata. Nie ma się co dziwić. Nie ma chyba górskiego…