Podróże

Madryt – nowoczesne miasto położone na półwyspie Iberyjskim

1 220
podroze (17)
Madryt – nowoczesne miasto położone na półwyspie Iberyjskim
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (17)Turystyka szczególnie w okresie wakacyjnym nabiera wielkiego rozpędu. Biura prześcigają się w ciekawych ofertach dla swoich stałych i nowych Klientów. Obecnie podróże stanowią hobby wielu osób zarówno młodzieży, jak i emerytów. Koszty ponoszone podczas wyjazdów są zdecydowanie niższe w porównaniu do kosztów sprzed kilkudziesięciu lat, kiedy to wyjazd za granicę był wielkim wydarzeniem w całej rodzinie.

W wakacje szczególnie polecane są Hiszpania i Portugalia położone na półwyspie Iberyjskim, na peryferiach Europy. Królestwo Hiszpanii jest trzecim pod względem wielkości powierzchniowej państwem Europy. Należą do niego wyspy Kanaryjskie na Oceanie Atlantyckim i Baleary na Morzu Śródziemnym. Warto zwiedzić flagowe miasta m.in. Madryt. Nowoczesna stolica charakteryzująca się architekturą z betonu, szkła i stali. Centrum starego Madrytu stanowi XVII-wieczny Plaza Mayor, dawniejsze miejsce walk byków. Sprzyjający klimat, otwarci ludzie na turystów skłaniają do częstszego odwiedzania i odkrywania piękna Hiszpanii.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

1 Comment

 1. Podróżniczy blog zabawa i nauka on-line! czwartek, Kwiecień 7th, 2016 at 12:28 am - 

  Spodobał mi się ten portal interentowy.

Ankieta:

Czy w Legnicy jest wystarczająca ilość noclegów dla turystów?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailkontakt[malpa]cristiadafilm.pl
Tel[067] 983 09 38
MiastoLegnica
PaństwoPolska

Komentarze i opinie:

Zobacz także:

 • rp_wakacje26.jpg

  Podróżuj ze zwierzakiem

  Większość ludzi, mających w planach podróż, zastanawia się, co zrobić ze swoim ukochanym pupilem. Oddać pod opiekę rodzinie lub przyjaciołom? A może zostawić na te kilka lub kilkanaście dni w hotelu dla zwierząt? Weź go ze sobą! Turystyka dzisiaj nie wyklucza przecież możliwości zabrania psa ze sobą. Ostatnio nawet zauważono, że ludzie coraz częściej wybierają…

 • blog-nauka-zabawa-10

  Blog nauka zabawa

  Każdy z nas ma różne pasje i zainteresowania, czasami szukamy inspiracji i motywacji do zrobienia czegoś innego, czegoś ciekawego. Chcemy otrzymać odpowiednią dawkę adrenaliny, wyruszyć w ciekawe miejsce, zająć się niecodziennym hobby. Natrafiamy w internecie na blog nauka zabawa, takich blogów w internecie jest wiele, opisują one ciekawe wydarzenia, eventy, zainteresowania czy hobby innych ludzi….