Turystyka

Walizka czy plecak?

Off 161
rp_podroze14.jpg
Walizka czy plecak?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_podroze14.jpgWbrew pozorom wybór bagażu, do którego spakujesz się na swój długo wyczekiwany wyjazd to bardzo istotna sprawa. Turystyka to pełna przygód sfera aktywności. Jaką formę wybierzesz tym razem? Czy będzie to aktywna wycieczka? a może podróż związana typowo z odpoczywaniem? Zarówno walizka na kółkach jak i plecak turystyczny maja swoje plusy i minusy.

Walizka na kółkach to dobre rozwiązanie dla osób, które pragną przebywać przez cały swój pobyt w jednym miejscu i chcą zabrać ze sobą sporą ilość rzeczy. Kółka sprawiają, że transport walizki jest znacznie wygodniejszy. Walizka jednak zajmuje dużo miejsca i przede wszystkim zabiera ci jedną wolną rękę.
Plecak także jest pojemnym bagażem, ale zdecydowanie bardziej sprawdza się jako atrybut podróżników aktywnych i stale zmieniających miejsce swojego pobytu. Jeśli dodatkowo planujesz zabrać ze sobą także ciepły śpiwór i karimatę samopompującą, to plecak zdecydowanie nada się idealnie. Zwróć uwagę na to, czy posiada on zabezpieczenie przed deszczem.

Inne wpisy tematyczne o podróżach oraz turystyce online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Legnicy jest wystarczająca ilość noclegów dla turystów?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt do nas:

Emailkontakt[malpa]cristiadafilm.pl
Tel[067] 983 09 38
MiastoLegnica
PaństwoPolska

Komentarze i opinie:

Zobacz także:

  • rp_hobby13.jpg

    Perła północy – Rugia

    Samotny wędrowiec na szycie białych niczym śnieg skał, wpatrujący się w lazurowe morze- to scena przedstawiona na jednym z najbardziej znanych obrazów Caspara Davida Friedricha. Ten zapierający dech w piersiach widok może zobaczyć każdy z nas na przepięknej niemieckiej wyspie- Rugii. Dzięki temu, że w ostatnich latach turystyka na tej wyspie szybko się rozwija piękne…

  • agroturystyka (6)

    PARK NARODOWY GRAN PARADISO

    Historia tego włoskiego parku narodowego sięga dziewiętnastego wieku, kredy to w roku 1856 roku król Piemontu Emanuel II utworzył na tych terenach rewir myśliwski, na którym tylko on miał prawo urządzać polowania. Chciał chronić, już w tamtych czasach koziorożca alpejskiego, któremu groziło wyginięcie (według wierzeń ludowych niektóre części ciała tego zwierzęcia miały magiczną moc), zakaz…